loading...

چاپ ديجيتال كارت ويزيت سام

مركز تخصصي چاپ كارت ويزيت

بازدید : 996
سه شنبه 14 مرداد 1399 زمان : 20:26

تابلو لایت باکس تبلیغاتی

تابلوهای بک لایت یا این که ساخت لایت باکس به سازه‌هایی گفته می‌گردد که تبلیغات یا این که متن ها و عکس‌های موردنظرسفارش ‌دهنده داخل جعبه‌ای از نوروروشنایی قرار می گیرد و به زیبایی دقت مشتریان را جلب می کند .

این سازه‌ها از یک باکس از متاع آلومینیوم , پلکسی گلاس ساخته شده شده‌است . نوروروشنایی به‌کاررفته در لایت باکس‌هاطرفداران متعددی داراست البته این تابلوها قادر است فارغ از فروغ و روشنایی نیز مصرف شود .

گونه های تابلو لایت باکس:

تابلو لایت باکس

تابلو لایت باکس دیواری : در تابلوسازی , نوعی لایت باکس موجود است که به آن دیواری می‌گویند . این جور تابلوسازی مضاعف کوچک و فانتزی به‌صورت لولایی و نصبی ساخته می شود و بیشتر در باطن مکان موردنظر نظیر مطب‌ها یا این که درمانگاه‌ها جهت راهنمای اتاق‌ها مورد استعمال قرار می گیرد .

بازدید : 3411
شنبه 27 ارديبهشت 1399 زمان : 13:19

استیکر چیست؟

استیکر لایه ظرافت از مال پی او سی که پشت آن چسب‎دار بوده و جایگزین ارزان قیمتی برای کاغذهای دیواری به شمار می‎رود . استیکر یکی‌از متریال‎های دوچندان کاربردی در موضوع چاپ و تبلیغات فضای فرنگی و فضای داخلی محسوب میشود که میتوانند طرح‎هایی قشنگ بر روی دیوار و یا این که مکان‎هایی زیرا اتوبوس , خودروهای سواری , نمایشگاه‎ها و … تولید نمایند .

ویژگی‎های استیکرها

استیکرها قابل شستشو می باشند .

دکوراسیونی قشنگ با صرف هزینه کم

قابلیت نصب بر روی اشکال سطح های با محصول رنگ روغن , پلاستیک , گچ , مولتی کالر , شیشه , آینه , چوب ( MDF ) , درب اتاق , کمددیواری , سردخانه و … .

stickerprinting

بازدید : 3172
11 زمان : 1399:2

چاپ عكس يا كاغذ عكاسي معمولا با با استفاده از كاغذ فتوگلاسه يك رو، مرغوب و مقداري سنگين انجام مي‌پذيرد كه اين كاغذ داراي كوتينگ مخصوصي از ژلاتين است و به علت روكش صاف و صيقلي خاص آن، نرمي، درخشندگي و مقاومت بيشتري نسبت به ساير كاغذها دارد و اثر انگشت روي سطح آن باقي نمي‌ماند.

كاغذ فتوگلاسه در چاپ‌هاي لوكس براي ‏چاپ عكس‌ها در بهترين و بالاترين كيفيت از نظر رنگ و رزولوشن و با ماندگاري بسيار بالا به كار مي رود.

در ‏هنگام چاپ فتوگلاسه، پوشش ژلاتين در تركيب با جوهر چاپ، كيفيت رنگي و دقت رنگبندي بالايي ايجاد مي‌كند و به دليل نداشتن بافت، بهترين كيفيت را براي عكس چاپ ‏شده، ايجاد كرده كه موجب شفافيت بيشتر و انعكاس نور مي‌گردد.

اين نوع چاپ به علت دارا بودن ويژگي‌هاي ذكر شده، كاربردهاي زيادي ‏در حوزه طراحي داخلي، دكوراسيون، معماري، گرافيك و چاپ‌هاي مرتبط با آثار هنري به خصوص ‏عكس‌هاي با كيفيت بالا و چاپ عكس تابلو، ارائه نقاشي ‏با ريزترين جزئيات، نمايشگاه‌هاي كاغذ عكاسي و ... دارد.

چاپ عكس با جوهر پايه آب Dye توسط دستگاه‌هاي چاپ فضاي داخلي (indoor) با دقت، سرعت و كيفيت بالا در طرح و رنگ‌ مورد نظر با ابعاد مختلف انجام مي‌گيرد.

منبع: چاپ عكس در خانه طراحان سام

بازدید : 3157
11 زمان : 1399:2

چاپ روي پارچه درون دستگاه‌هاي چاپ ديجيتال فضاي خارجي ، بر روي قطعات برش خورده از پارچه (شيت) و ‏يا به صورت رولي، تا عرض 3.20 سانتي متر صورت مي گيرد. در اين دستگاهها چاپ پارچه با كيفيت بالا ‏در رنگ و رزولوشن صورت مي گيرد و حتي چاپ عكس با كيفيت بالا هم در اين شيوه امكان پذير است. ‏معمولا پيش از انجام عمليات چاپ روي پارچه، كيفيت چاپ بر روي نمونه پارچه تست مي شود.‏

چاپ پارچه براي انواع لباس، پرده، فرش هاي مخصوص، و به عنوان مدياي تبليغي در بيلبوردها، ‏لايت باكس تبليغاتي ها، و ديگر سازه هاي تبليغاتي در فضاهاي داخلي و خارجي به كار مي رود.‏

بازدید : 3104
11 زمان : 1399:2

چاپ كارت ويزيت غالبا روي گلاسه، كتان آلمان، كتان اندونزي، كاغذ سوزني، كاغذ صدفي وكاغذ كارتي صورت مي‌گيرد.


در خانه طراحان سام طرح هايي از چاپ كارت ويزيت خاص به صورت خلاقانه مانند چاپ كارت ويزيت شيشه‌اي، چاپ كارت ويزيت شفاف، چاپ كارت ويزيت پلكسي، چاپ كارت ويزيت مربعي و ... با استفاده از مواد مختلف مانند پلكسي، چوب، پلاستيك، فلز، پارچه با چاپ و برش كارت ويزيت توسط دستگاه‌هاي برش ليزري صورت مي‌گيرد.


انواع كارت ويزيت كه در خانه طراحان سام انجام مي شود به شرح زير است:


چاپ كارت ويزيت گلاسه 300 گرم
چاپ كارت ويزيت كتان كهلر
چاپ كارت ويزيت كتان اندونزي
چاپ كارت ويزيت سلفون مات
چاپ كارت ويزيت سلفون براق
چاپ كارت ويزيت مخملي
چاپ كارت ويزيت لمينت براق
چاپ كارت ويزيت لمينت مات

بازدید : 3114
11 زمان : 1399:2

به منظور اعلام و آگاهي دادن به افراد از انواع تابلو‌ها، پارچه‌ها و پرچم‌ها كه بر روي آن‌ها نماد، شعار يا نوشته‌اي حك شده است استفاده مي‌كنند و به آن بنر مي‌گويند. بنر‌ها براي تاثير گذاشتن و پيغام رساندن طراحي مي‌شوند، بنابراين بايد يك فكر كاملا برنامه‌ريزي شده وهدفمند در طراحي چاپ بنر وجود داشته باشد.

با آگاهي از اصول طراحي چاپ بنر به راحتي مي‌توانيد پيغام خود را به مخاطبين‌ خود برسانيد. البته ناگفته نماند كه طراحي بنر جزو كار‌هاي گرافيكي است، چرا كه اوج خلاقيت طراح، در طراحي بنر ديده مي‌شود. شما بايد بتوانيد هدف خود را در خلاصه‌ترين فرم در ابعاد مختلف به صورت خلق يك اثر هنري و در عين حال تاثير‌گذار، به مردم برسانيد.

اما قصد داريم در ادامه نكات مهم به هنگام طراحي چاپ بنر را به شما بازگو كنيم تا بهترين طراحي را داشته باشيد.

بازدید : 3115
11 زمان : 1399:2

نصب كاغذ ديواري

۱- فضاي مورد نظر را اندازه گيري كنيد: مراكز فروش كاغذ ديواري مي توانند به شما در محاسبه اندازه گيري كاغذ ديواري كمك كنند، اما در اينجا يك راه حل سريع براي محاسبه به شما آموزش داده خواهد شد، يك دفترچه يادداشت برداريد وارتفاع وعرض ديوار اتاق را اندازه بگيريد به عنوان مثال، دو ديوار 12 متر در 8 متر و دو ديوار ديگر 11 متر در 8 متر مي باشند.

12x8=96, 12x8=96, 11x8=88, 11x8=88. 96+96+88+88 = 368 مساحت كل ديوار مورد نظر

حالا شما با خودتان فكر مي كنيد، در مورد درب ها و پنجره ها، بايد چه كنم؟ ديوارهايي كه درو پنجره دارند متراژ در و پنجره از محاسبات كم مي شود. براي اطمينان بيشتر از اينكه در حين نصب ، كاغذ ديواري شما كم نيايد و موجب وقفه در كار شما نگردد يك رول بيشتر محاسبه كنيد چون فروشندگان موظف هستند رول هاي دست نخورده و باز نشده را از شما پس بگيرند.

بازدید : 3120
11 زمان : 1399:2

بنر عرض 5 متر

ويژگي بنر عريض در اندازه عرض آن است كه عرض بين 3.20 تا 5 متر را به صورت يكپارچه پوشش ‏مي‌دهد، و بر اين اساس كاربري‌هاي داراي ابعاد بالا تا عرض 5 متر را مي‌توان در يك‌بار چاپ و درون يك صفحه، ‏ارائه داد. اين ويژگي باعث افزايش سرعت چاپ مي شود.

بر اساس ابعاد كار، امكان سفارش سايز دلخواه (در گستره عرضي يادشده) وجود دارد‎. ‎خدمات عرض 5 متر، به دليل گران و ‏حجيم بودن دستگاه‌هاي چاپ مخصوص آن، كمياب و محدود است كه در مجموعه خانه طراحان سام، با كيفيت‌هاي مختلف، در وضوح و ‏رنگ، ارائه مي‌شود‎.

با توجه به ارزش زمان در بازار امروز و در عرصه تبليغات مناسبتي، سرعت در چاپ و اجرا بسيار اهميت دارد كه چاپ بنر عرض 5 متر در خانه طراحان سام تاثير عمده اي در اين امر دارد.‏

بازدید : 3112
11 زمان : 1399:2

چاپ ديجيتال چيست

از ديرباز تاكنون، سيستم‌هاي چاپ تصاوير، تحولات زيادي داشته است. چاپ‌ سربي، فلزي، سنگي، ژلاتيني، افست، ديجيتال و غيره از انواع چاپ‌ محسوب مي‌شوند. ما در اين محتوا از خانه طراحان سام، قصد داريم درباره چاپ ديجيتال به عنوان يكي از جديد‌ترين تكنولوژي‌هاي چاپ، اطلاعاتي را ارائه كنيم.

در دهه‌هاي گذشته براي چاپ تصاوير در تيراژ بالا از افست يا ليتوگرافي استفاده مي‌شد؛ كه از كيفيت و امكانات محدودي برخوردار بود؛ اما در سال‌هاي اخير پيشرفت تكنولوژي، در حوزه‌هاي مختلف از جمله صنعت چاپ، تغييرات اساسي ايجاد كرده است.

چاپ ديجيتال، تازه‌ترين روش براي تبديل تصاوير ديجيتال و با كيفيت به محصولات چاپي است. معمولا از اين سيستم، براي تيراژ‌هاي پايين استفاده مي‌شود. در ادامه به مزاياي چاپ ديجيتال، كاربرد‌هاي آن، فرآيند، ابعاد و انواع چاپ ديجيتال مي‌پردازيم.

بازدید : 3172
11 زمان : 1399:2

نصب سقف كشسان چگونه است ؟

نصب سقف كشسان ممكن است براي بيشتر مردم يك پديده عجيب و غريب به نظر بيايد. شايد بسياري از افراد مزاياي اين سقف ها را براي مشتري ارائه مي كنند. ولي ما هم مزايا و هم معايب سقف هاي كشساني را برايتان توضيح مي دهيم. توصيه مي كنيم اين مقاله را بخوانيد و خودتان بررسي كنيد تا بهتر تصميم بگيريد.

تعداد صفحات : 2

درباره ما
موضوعات
آمار سایت
 • کل مطالب : 28
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 31
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 5303
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 7301
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 50190
 • بازدید ماه : 136620
 • بازدید سال : 883028
 • بازدید کلی : 2169054
 • <
  آرشیو
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  کدهای اختصاصی