کلاس آشپزی در تهران
آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی
تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
انواع چاپ بنر چاپ ديجيتال كارت ويزيت سام
چاپ ديجيتال كارت ويزيت سام
نوشته شده در تاريخ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ توسط صبا قرباني | نظرات (0)

بنر عرض 5 متر

ويژگي بنر عريض در اندازه عرض آن است كه عرض بين 3.20 تا 5 متر را به صورت يكپارچه پوشش ‏مي‌دهد، و بر اين اساس كاربري‌هاي داراي ابعاد بالا تا عرض 5 متر را مي‌توان در يك‌بار چاپ و درون يك صفحه، ‏ارائه داد. اين ويژگي باعث افزايش سرعت چاپ مي شود.

بر اساس ابعاد كار، امكان سفارش سايز دلخواه (در گستره عرضي يادشده) وجود دارد‎. ‎خدمات عرض 5 متر، به دليل گران و ‏حجيم بودن دستگاه‌هاي چاپ مخصوص آن، كمياب و محدود است كه در مجموعه خانه طراحان سام، با كيفيت‌هاي مختلف، در وضوح و ‏رنگ، ارائه مي‌شود‎.

با توجه به ارزش زمان در بازار امروز و در عرصه تبليغات مناسبتي، سرعت در چاپ و اجرا بسيار اهميت دارد كه چاپ بنر عرض 5 متر در خانه طراحان سام تاثير عمده اي در اين امر دارد.‏

بنر عرض 3 متر

اين بنرها بر اساس كاربردهاي متفاوت در عرض هاي متفاوت تا عرض 3.20 توليد مي شوند. 
با توجه به ارزش زمان در بازار امروز و در عرصه تبليغات مناسبتي، سرعت در چاپ و اجرا بسيار اهميت دارد كه چاپ بنر عرض 3 متر علاوه بر پرت كمتر كار ،هزينه پايين تري را براي مشتري فراهم مي كند.

بنر دوطرفه

 

بنر دوطرفه (دورو) قابليت چاپ بر هر دو سطح (پشت و رو) را دارد و از جمله كاربردهاي مهم اين نوع بنر، لمپوست بنر است.

لايه غشايي كه در ميان بنر دوطرفه وجود دارد باعث عدم گذر نور و عدم ايجاد سايه مي شود و تصاوير هر دو سطح به خوبي ‏بر اين نوع بنر قابل مشاهده است. بنر دورو نسبت به ديگر انواع بنر مقاومت كششي بالاتري دارد.

موارد كاربرد چاپ بنر دورو تبليغات ويترين فروشگاه‌ها و همچنين هر گونه تبليغي است كه به صورت آويز و معلق در فضا باشد ( ‏در اين حالت هر دو سطح بنر كاملا در معرض ديد قرار دارد). كاربرد ديگر بنر دوطرفه در تبليغاتي است كه از سطح آن ‏براي تقسيم بندي فضا نيز استفاده مي شود و هر دو سطح نيز داراي طرح تبليغي است.

بنر مش

 

بنر مش يكي ديگر از انواع بنر از جنس پلي استر، به‌صورت شبكه‌اي داراي سوراخ‌هاي ريز، با نام انگليسي‎ (One Way Vision Film) ‎است كه امكان گذر نور و ديدن فضاي پشت بنر را فراهم مي‌كند.

بنر مش بدون چسب به عنوان شيد در ‏پارتيشن بندي فضاي داخلي و خارجي و همينطور تبليغ بر روي نماي ساختمان، كاربرد فراوان دارد. نوع بدون چسب مش ‏براي كاربري هايي مثل دكورهاي نمايشگاهي استفاده مي‌شود. چاپ بنر مش به علت خاصيت عبور نور(امكان گذر نور و ديدن فضاي پشت بنر)، براي پارتيشن‌بندي ‏فضاهاي مختلف نيز كاربرد دارد. اين نوع بنر جهت تبليغات با فاصله ي نسبتا زياد از مخاطب و در مناطق اقليمي بادخيز ‏مانند ساحل دريا نيز استفاده مي شود.

بنر سوليت

 

بنر سوليت بنرهايي هستند كه به دليل دارا بودن سطح صاف و يكدست، قابليت چاپ تصاوير با رزولوشن بالا و كيفيت بسيار عالي در ‏نمايش طرح و رنگ را دارد. از ويژگي‌هاي عمده چاپ بنر سوليت علاوه بر كيفيت بالا، سرعت بالا در توليد و آماده‌سازي براي ‏مناسبت‌هاي فوري(مانند چاپ روي بدنه غرفه هاي نمايشگاهي) است.

چاپ بنر سوليت در عرض‌هاي مختلف از 100 تا 320 سانتيمتر قابل انجام است و بر اساس ابعاد كار، امكان سفارش سايز دلخواه وجود دارد.

بنر شبرنگ

 

چاپ بنر شبرنگ با نام بنر رفلكتيو نيز در بازار معروف است. اين نوع بنر با خاصيت جذب و انعكاس نور در محيط‌هاي تاريك، ‏كاركرد وسيعي در فضاهاي بدون نور، كه روشنايي چنداني براي مشاهده سطح بنر وجود ندارد و سطح بنر صرفا با نور چراغ ‏اتومبيل ها روشن مي شود، دارد.

مهم‌ترين موارد مصرف آن بيلبورد هاي جاده اي، علائم راهنمايي در معابر تاريك و ‏سطوح ماشين آلات، به خصوص در معادن است.

 

منبع: چاپ بنر يوسف آباد

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تمام حقوق اين وبلاگ متعلق به چاپ ديجيتال كارت ويزيت سام مي باشد
طراحي قالب : بلاگ اسکين تبديل قالب تک بلاگ